Hisse Senedi Hedef Fiyatları Tablosu

Hisse Senedi Hedef Fiyatları İçeriğinin Amacı

Bu içerikte birçok aracı kurumun önerdikleri hisse senetlerine ilişkin bilgiler yer almaktadır. Aracı kurumlar hisse önerileri isimli içeriğimizde hisse senedi hedef fiyatları ve ortalama getiri potansiyelleri de bulunmaktadır. Bu tablolarda hisse önerileri, hisse hedef fiyatlarıyla birlikte yer almaktadır. Ayrıca, ortalama getiri potansiyellerini de görüntüleyebiliyorsunuz.

Hisse Senedi Hedef Fiyatları: Ortak Tablo

Güncelleme: 29/02/2024
#KodHisse AdıHedef Fiyat
Veren Kurum Sayısı
Son
Kapanış
Ort.
Hedef
Fiyat
Ort.
Getiri
Potansiyeli %
1 LIDFA LIDFALider Faktoring18.215.5789.88
2 TRCAS TRCASTurcas126.264986.6
3 YYLGD YYLGDYayla Agro Gıda215.2427.3579.46
4 BIGCH BIGCHBigChefs131.2653.169.87
5 KOZAA KOZAAKoza Anadolu Metal151.058566.5
6 RYGYO RYGYOReysaş GYO124.784061.42
7 AYDEM AYDEMAydem Enerji1294555.17
8 ISGYO ISGYOİş GYO317.3126.7854.73
9 YATAS YATASYataş Yatak531.0447.7453.8
10 HTTBT HTTBTHitit Bilgisayar172108.851.11
11 KARSN KARSNKarsan Otomotiv1101550
12 ISMEN ISMENİş Yatırım237.1854.9147.68
13 DGNMO DGNMODoğanlar Mobilya211.4516.8947.47
14 AKGRT AKGRTAksigorta46.128.9646.36
15 TRGYO TRGYOTorunlar GYO737.4254.345.12
16 VAKBN VAKBNVakıfbank1114.2320.5344.25
17 AKSEN AKSENAksa Enerji537.665443.38
18 TOASO TOASOTofaş Fabrika16267.5382.7143.07
19 KRVGD KRVGDKervan Gıda227.9439.8542.63
20 SOKM SOKMŞok Marketler116795.5242.57
21 GWIND GWINDGalata Wind Enerji427.8639.5942.11
22 KRDMD KRDMDKardemir (D)1326.8637.9741.35
23 DOHOL DOHOLDoğan Holding313.5519.0340.47
24 MEDTR MEDTRMeditera Tıbbi Malzeme238.9854.640.07
25 AKCNS AKCNSAkçansa10157218.2138.99
26 THYAO THYAOTürk Hava Yolları17281.75389.638.28
27 YKBNK YKBNKYapı Kredi Bankası1423.131.9338.24
28 PGSUS PGSUSPegasus Hava Taşımacılığı12857.51184.5538.14
29 TCELL TCELLTurkcell1866.9592.3938
30 TSKB TSKBTSKB118.2811.4237.87
31 GARAN GARANGaranti Bankası1263.186.4136.94
32 DOAS DOASDoğuş Otomotiv11267.25365.7636.86
33 OZKGY OZKGYÖzak GYO39.5412.9936.2
34 LKMNH LKMNHLokman Hekim Engurusag259.7581.1535.82
35 ALBRK ALBRKAlbaraka Türk34.275.835.75
36 MPARK MPARKMLP Sağlık Hizmetleri9171231.1935.2
37 ANHYT ANHYTAnadolu Hayat Emeklilik A.Ş.248.266534.69
38 AKBNK AKBNKAkbank1241.5855.9934.66
39 SISE SISEŞişecam1651.1568.6934.3
40 ALKIM ALKIMAlkim141.725634.23
41 PETKM PETKMPetkim524.232.3433.65
42 HEKTS HEKTSHektaş119.125.533.51
43 HALKB HALKBHalkbank814.4819.3133.37
44 ANSGR ANSGRAnadolu Sigorta668.590.6832.38
45 SUNTK SUNTKSun Tekstil118.932532.07
46 KONTR KONTRKontrolmatik Teknoloji1287378.0131.71
47 TTKOM TTKOMTürk Telekom932.142.2431.6
48 TAVHL TAVHLTAV Holding12174.5229.1931.34
49 ULKER ULKERÜlker Bisküvi7106.2139.2531.12
50 TURSG TURSGTürkiye Sigorta550.265.6930.86
51 CEMTS CEMTSÇemtas113.8818.1430.69
52 ISCTR ISCTRİş Bankası (C)1111.114.4730.32
53 KCHOL KCHOLKoç Holding12168.2218.930.14
54 BIOEN BIOENBiotrend Enerji520.3226.3629.72
55 VESTL VESTLVestel Elektronik383.05107.7129.69
56 EREGL EREGLEreğli Demir Çelik1045.5259.0129.63
57 KMPUR KMPURKimteks Poliüretan36786.8229.58
58 VESBE VESBEVestel Beyaz Esya721.8428.1829.05
59 AGHOL AGHOLAnadolu Grubu Holding2255.5329.4428.94
60 AEFES AEFESAnadolu Efes6155.7199.8428.35
61 SAHOL SAHOLSabancı Holding1279.5101.7728.01
62 TTRAK TTRAKTürk Traktör98701112.9927.93
63 AYGAZ AYGAZAygaz6153.5195.9127.63
64 OTKAR OTKAROtokar750664527.47
65 TATGD TATGDTat Gıda335.3244.8526.97
66 ALARK ALARKAlarko Holding5132.6168.0426.73
67 AKSA AKSAAksa2106.4134.6726.57
68 ATAKP ATAKPAtakey Patates153.767.6626
69 ENKAI ENKAIEnka İnşaat737.847.3125.15
70 TUPRS TUPRSTüpraş15161.8201.8824.77
71 MAVI MAVIMavi Giyim Sanayi Tic.A.S15141.9176.6524.49
72 ORGE ORGEORGE Enerji Elektrik179.9599.4924.44
73 TKFEN TKFENTekfen Holding846.9858.1923.86
74 BIMAS BIMASBim Birleşik Mağazalar A.Ş13388.25478.2523.18
75 FROTO FROTOFord Otosan1610171252.3323.14
76 BIZIM BIZIMBizim Toptan646.4456.8322.38
77 GOODY GOODYGoodyear122.827.8922.32
78 CIMSA CIMSAÇimsa53542.4921.4
79 KAREL KARELKarel Elektronik117.42120.69
80 EKGYO EKGYOEmlak Konut GYO511.113.3920.67
81 KOZAL KOZALKoza Altın422.927.5520.31
82 ECILC ECILCEczacıbaşı İlaç153.764.620.3
83 ARCLK ARCLKArçelik11169202.9520.09
84 TEZOL TEZOLEuropap Tezol123.628.119.07
85 GLCVY GLCVYGelecek Varlık Yön.146.955.718.76
86 KORDS KORDSKordsa Teknik Tekstil496.05113.9918.68
87 KLKIM KLKIMKalekim Kimyevi Maddeler230.2635.617.65
88 CCOLA CCOLACoca-Cola İçecek A.Ş6647756.9316.99
89 MGROS MGROSMigros14493.25576.8616.95
90 AGESA AGESAAgesa Hayat ve Emeklilik264.575.0816.41
91 KCAER KCAERKocaer Çelik Sanayi158.9568.1815.66
92 ENJSA ENJSAEnerjisa Enerji762.472.0715.49
93 SELEC SELECSelçuk Ecza Deposu360.1568.8914.53
94 ASELS ASELSAselsan36068.5714.29
95 ANGEN ANGENAnatolia Biyoteknoloji113.515.414.07
96 LOGO LOGOLogo Yazılım1107.411910.8
97 ISDMR ISDMRİskenderun Demir Çelik140.6443.57.04
98 BRISA BRISABrisa1128135.35.7
hisse senedi hedef fiyatları 2

Aracı Kurum Hisse Önerileri

Birçok aracı kurum hisse öneri listesi paylaşmaktadır. Hatta onlarca aracı kurum hisse senedi öneri listesi veya model portföyü yayınlamaktadır. Ayrıca bu aracı kurumlara ilişkin değerleri günlük olarak tek bir sayfada incelemek isterseniz Aracı Kurum Hisse Önerileri içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz. Söz konusu içeriğimizde onlarca aracı kuruma ilişkin hisse senetlerine verilen ortalama hedef fiyatları görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda güncel getiri potansiyellerini de düzenli olarak inceleyebilirsiniz. Getiri potansiyelleri o gün sonunda oluşan fiyatların neticesinde hesaplanmaktadır. Yani bu değerler sitemizde her gün güncel bir şekilde paylaşılmaktadır.

Sonuç olarak, aşağıda yer alan tablonun genişletilmiş haline ulaşmak için buraya tıklayınız. Hangi hisseyi hangi aracı kurumun ne zaman önerdiği bilgileri bu içerikte detaylı bir şekilde yer almaktadır. Ayrıca, sadece genel tabloyu incelemek isteyen ziyaretçilerimiz için de bu içerik oldukça faydalı olmuştur.

Not: Zaman zaman hisse senetleri sermaye artırımına gitmektedir. Bundan dolayı, hisse senetlerinin fiyatları kalıcı olarak değişmektedir. Bu değişimleri zaman zaman geç yansıtmak durumda kalıyoruz. Yani, hisse senetlerini detaylıca incelerken fiyatlarını başka bir kaynak sağlayıcıdan kontrol etmenizi öneriyoruz.

Hangi Aracı Kurumlar Yer Alıyor?

Aracı kurum hisse önerileri içeriğimizde yer alan kurumlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

Bu aracı kurumların raporlarını günlük olarak inceliyoruz. Değişiklikleri anında sitemizde paylaşıyoruz. Bazı noktalarda gecikmeler söz konusu olabiliyor. Bundan dolayı şimdiden özür dileriz.

Aracı Kurumlar Neden Hisse Senedi Önerilerini Ücretsiz Yapar?

Aracı kurumlar, yatırımcılara hisse senedi önerileri sunarak hizmetlerini genişletir ve müşteri portföylerini arttırır. Ancak, bu önerilerin ücretsiz sunulması birçok kişi için şaşırtıcıdır. Peki, aracı kurumlar neden ücretsiz hisse senedi önerileri sunarlar?

Aracı kurumlar, yatırımcıların finansal ürünleri ve yatırım araçlarını kullanarak kazanç elde etmelerini sağlayarak hizmetlerini tanıtır. Yani hisse senedi önerileri, aracı kurumların sunduğu hizmetlerin bir parçasıdır. Bu önerilerin ücretsiz sunulması aracı kurumun sunduğu hizmetleri potansiyel müşterilere tanıtmak için bir fırsattır.

hisse senedi hedef fiyatları 3

Üstelik aracı kurumlar, hisse senedi piyasasında uzman olduklarını göstermek için hisse senedi önerileri sunarlar. Dolayısıyla bu öneriler aracı kurumların finansal piyasalardaki uzmanlıklarını sergilemelerine olanak tanır. Ayrıca müşterilerin güvenlerini kazanmalarına yardımcı olur. Yani bir nevi gövde gösterisi yapmak için bir fırsat olarak da görüldüğü söylenebilir.

En Çok Okunanlar

  • Borsada En Değerli Şirketler

    Borsa İstanbul’da yer alan 400’ten fazla şirket arasında en değerli şirketler hangileridir? Bu içerikte piyasa değerine göre en büyük 100 şirket ve aynı zamanda halka açık payların piyasa değerine göre en büyük 100 şirketi güncel bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

    daha fazla oku..

  • Hisse Önerileri – Aracı Kurum Model Portföyleri

    Aracı kurumların önerdikleri hisse senetlerini tek bir sayfada birleştirdik. 20 aracı kurumun yayınladıkları raporlara istinaden önerilen hisse senetlerini sizler için tek bir sayfada haftalık olarak topluyoruz. Önce kurum kurum hangi hisseler önerilmiş onlara bakacağız, sonrasında ise bütün önerileri birleştirdiğimizde hangi hisse senedini kaç yatırım şirketi önermiş sorusuna yanıt arayacağız. 20 aracı kurumun önerdiği onlarca detayları…

    daha fazla oku..

  • Bist100 Hisselerinin Endeks Ağırlıkları

    Borsa İstanbul’da yer alan piyasa değeri ve işlem hacmi bakımından en büyük 100 şirketi temsil eden BİST100 endeksinde yer alan hisse senetlerinin endeksteki ağırlıkları ne kadar? Detaylı bilgiler yazımızda mevcuttur.

    daha fazla oku..

  • Kredi Notu Nasıl Hesaplanır?

    Kredi notu, finansal hayatımızın önemli bir parçasıdır. Bu skor, kredi kullanma geçmişimizi ve ödeme alışkanlıklarımızı özetler. Ne kadar yüksek bir kredi notuna sahipseniz, o kadar avantajlı kredi koşullarından yararlanma şansınız olur ancak düşük bir kredi notu, yüksek faiz oranları ve kredi başvurularının reddedilme riski gibi zorluklarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu yazıda kredi notu nasıl hesaplanır…

    daha fazla oku..

11 thoughts on “Hisse Senedi Hedef Fiyatları Tablosu

  1. OKTAY ÜNAL

    HOCALRIM SİZLERE TEŞEKKÜR EDEREK BAŞLAMAK İSTİYORUM.
    BEN EMEKLİ EĞİTİMCİ OLARAK SİZLERİ BORSA VE YATIRIM SİTENİZDEN TAKİP EDİYORUM. ÖZELLİKLE ARACI KURUMLARIN ŞİRKETLERİN ORTALAMA FİAT GÖSTERGESİNDEN ÇOK FAYDALANDIM. 13.07.2023 ÇİZELGESİNDEN AZAMİ DERECEDE FAYDALANIM.
    SİZLERİ İZLEMEYİ SAĞLIĞIM ELVERDİĞİ SÜRECE TAKİP EDECEĞİM.
    HARCADIĞINIZ BEYİN VE ZAMAN EMEĞİNİZE SAYGILAR DUYUYORUM.
    SAĞLIKLI YAŞAMLAR DİLİYORUM

  2. metin özbaldöktü

    emekleriniz için teşekkür ederim
    suwen bölündü. info tarafınfan hedef fiyatı 23.25 olarak güncellendi

  3. . Ok teşekkür ediyorum, devamını bekliyorum…

  4. Emeğinize teşekkürler, devamını bekliyorum.

  5. çok teşekkürler

    inanılmaz bir emek ve analiz yeteneği, çok değerli
    bizlere hemde karşılıksız sunuluyor.
    , çok teşekkür ederiz,

  6. Çok defa faydalandım. Bana esin verdi. Emekleriniz için teşekkürler.

  7. Merhaba,
    Aracı kurum model pörtföyleri ne sıklıkla güncelleniyor..

    • Merhaba, günlük güncelleniyor. En kötü ihtimalle iki günde bir. Zaten sürekli güncelleme yapmıyor aracı kurumları.

  8. Melih Vidinli

    Calismanizda ” ortalama getiri potansiyeli” yuzdedi ve fiyat hangi tarihe kadar ,hangi tarihde veya ne kadar surede gerceklesmesi dusunulmektedir.Cevaplayabilirmisiniz.

  9. metin özbaldöktü

    özverili çalışmanız için tşk ederim. keşke öneri/revizyon tarihinide bu listenin sağ sütununa ekleseniz. en yeni önerileri listeleyebilsek ne güzel olurdu

  10. Ömer saraç

    Faydalı bir çalışma.tesekkurler..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir