Hisse Senedi Hedef Fiyatları Tablosu

Hisse Senedi Hedef Fiyatları İçeriğinin Amacı

Bu yazımızda onlarca aracı kurumun önerdikleri hisse senetlerinin özetini sunuyoruz. Aracı kurumlar hisse önerileri isimli içeriğimizde hisse senedi hedef fiyatları ve ortalama getiri potansiyelleri de yer almaktadır. Bu tablolarda hisse önerileri hedef fiyatlarıyla birlikte bulunuyor. Ayrıca, ortalama getiri potansiyellerini de görüntüleyebiliyorsunuz. Fakat genel tablonun sayfanın yükleme süresini olumsuz etkilediğinden dolayı arama motorlarında alt sıralarda çıkmaya başladık. Bu nedenle hisse senedi hedef fiyatları gibi önemli bilgileri öne çıkarmak için genel tabloyu ayrı bir içerik olarak eklemeyi uygun gördük.

Hisse Senedi Hedef Fiyatları: Ortak Tablo

Güncelleme: 28/11/2023
#KodHisse AdıHedef Fiyat
Veren Kurum Sayısı
Son
Kapanış
Ort.
Hedef
Fiyat
Ort.
Getiri
Potansiyeli %
1 BIGCH BIGCHBigChefs126.9653.196.96
2 ISMEN ISMENİş Yatırım232.159.485.06
3 YYLGD YYLGDYayla Agro Gıda215.1227.3580.89
4 PGSUS PGSUSPegasus Hava Taşımacılığı97301284.8776.01
5 TOASO TOASOTofaş Fabrika13243.9412.4369.1
6 EKGYO EKGYOEmlak Konut GYO67.512.4766.24
7 KRVGD KRVGDKervan Gıda222.3436.663.83
8 SOKM SOKMŞok Marketler758.8595.8662.89
9 LIDFA LIDFALider Faktoring19.6315.5761.68
10 ANHYT ANHYTAnadolu Hayat Emeklilik A.Ş.242.568.761.65
11 DOAS DOASDoğuş Otomotiv9252407.0661.53
12 YATAS YATASYataş Yatak630.4649.0160.9
13 VESBE VESBEVestel Beyaz Esya316.9727.360.87
14 BASGZ BASGZBaşkent Doğalgaz118.9329.9858.37
15 MEDTR MEDTRMeditera Tıbbi Malzeme236.7457.155.42
16 AKSEN AKSENAksa Enerji535.454.4953.94
17 TAVHL TAVHLTAV Holding12121.3186.153.42
18 CEMTS CEMTSÇemtas111.8718.1452.82
19 AGHOL AGHOLAnadolu Grubu Holding2199.6301.9351.27
20 ALARK ALARKAlarko Holding5102153.3650.35
21 VESTL VESTLVestel Elektronik459.6589.5850.17
22 SAHOL SAHOLSabancı Holding1062.2593.450.04
23 KONTR KONTRKontrolmatik Teknoloji126039050
24 KRDMD KRDMDKardemir (D)1124.7837.1349.82
25 AYGAZ AYGAZAygaz4132.6198.2849.53
26 ALKIM ALKIMAlkim137.75648.54
27 DGNMO DGNMODoğanlar Mobilya211.3816.8948.38
28 TURSG TURSGTürkiye Sigorta340.660.0447.89
29 FROTO FROTOFord Otosan138441247.9447.86
30 ULKER ULKERÜlker Bisküvi588.7131.147.8
31 KARSN KARSNKarsan Otomotiv29.8314.547.51
32 MAVI MAVIMavi Giyim Sanayi Tic.A.S13105.6155.6547.4
33 TTRAK TTRAKTürk Traktör107111044.9646.97
34 OZKGY OZKGYÖzak GYO29.3913.7946.86
35 AKSA AKSAAksa289.15129.6745.45
36 BRISA BRISABrisa193.4135.344.86
37 TKNSA TKNSATeknosa İç ve Dış Tic.136.4452.0542.84
38 TRGYO TRGYOTorunlar GYO634.1248.7342.81
39 KCHOL KCHOLKoç Holding11143.2204.442.74
40 BIZIM BIZIMBizim Toptan442.3260.1242.07
41 ENJSA ENJSAEnerjisa Enerji64969.5942.03
42 GWIND GWINDGalata Wind Enerji427.4638.9441.82
43 SISE SISEŞişecam125070.8141.62
44 THYAO THYAOTürk Hava Yolları13261369.3741.52
45 TCELL TCELLTurkcell1558.8582.9740.98
46 AKCNS AKCNSAkçansa10153215.3540.75
47 ARCLK ARCLKArçelik12142.5199.3339.88
48 KAREL KARELKarel Elektronik127.137.237.27
49 VAKBN VAKBNVakıfbank714.7820.1236.12
50 AKGRT AKGRTAksigorta36.118.335.84
51 ALBRK ALBRKAlbaraka Türk34.065.5135.8
52 MGROS MGROSMigros14376509.2535.44
53 ANSGR ANSGRAnadolu Sigorta465.0588.0935.42
54 KMPUR KMPURKimteks Poliüretan268.5592.7335.27
55 KLKIM KLKIMKalekim Kimyevi Maddeler225.1833.9834.93
56 LKMNH LKMNHLokman Hekim Engurusag250.7568.434.78
57 DOHOL DOHOLDoğan Holding213.4417.832.44
58 YKBNK YKBNKYapı Kredi Bankası1119.2225.2731.49
59 MPARK MPARKMLP Sağlık Hizmetleri6162.5213.5331.4
60 ZOREN ZORENZorlu Enerji15.36.9631.32
61 KORDS KORDSKordsa Teknik Tekstil384.9111.0230.77
62 AEFES AEFESAnadolu Efes5115.4150.830.68
63 RYGYO RYGYOReysaş GYO126.13430.27
64 TSKB TSKBTSKB107.429.6229.61
65 ISCTR ISCTRİş Bankası (C)1022.1628.5628.9
66 BIMAS BIMASBim Birleşik Mağazalar A.Ş13315.25405.2228.54
67 HEKTS HEKTSHektaş12228.228.18
68 AKBNK AKBNKAkbank833.843.2928.09
69 TUPRS TUPRSTüpraş10156199.427.82
70 ENKAI ENKAIEnka İnşaat435.745.5927.7
71 TKFEN TKFENTekfen Holding746.9659.8427.43
72 CCOLA CCOLACoca-Cola İçecek A.Ş15419531.7526.91
73 SELEC SELECSelçuk Ecza Deposu451.5565.0426.17
74 PETKM PETKMPetkim321.9427.6726.1
75 TTKOM TTKOMTürk Telekom923.529.5325.66
76 TEZOL TEZOLEuropap Tezol120.3425.525.37
77 HALKB HALKBHalkbank713.1416.4425.15
78 BIOEN BIOENBiotrend Enerji322.1227.624.77
79 OTKAR OTKAROtokar5437.25545.3824.73
80 EREGL EREGLEreğli Demir Çelik941.0650.4422.84
81 ISGYO ISGYOİş GYO222.4627.5822.78
82 GOODY GOODYGoodyear122.7227.8922.76
83 GARAN GARANGaranti Bankası1054.566.4221.88
84 ISDMR ISDMRİskenderun Demir Çelik13643.520.83
85 AGESA AGESAAgesa Hayat ve Emeklilik158.970.4819.66
86 TATGD TATGDTat Gıda337.6444.8519.15
87 SUWEN SUWENSuwen Tekstil119.5423.1318.37
88 ECILC ECILCEczacıbaşı İlaç249.959.0518.34
89 KCAER KCAERKocaer Çelik Sanayi131.1236.7117.96
90 KOZAL KOZALKoza Altın223.1827.116.91
91 INDES INDESİndeks Bilgisayar328.633.3216.49
92 ORGE ORGEORGE Enerji Elektrik162.872.5715.56
93 CIMSA CIMSAÇimsa534.8839.7213.87
94 ANGEN ANGENAnatolia Biyoteknoloji113.715.412.41
95 LOGO LOGOLogo Yazılım584.394.1211.65
96 ASELS ASELSAselsan1048.5454.1311.52
97 HTTBT HTTBTHitit Bilgisayar164.570.79.61
hisse senedi hedef fiyatları 2

Aracı Kurum Hisse Önerileri

Birçok aracı kurum hisse öneri listesi paylaşmaktadır. Hatta onlarca aracı kurum hisse senedi öneri listesi veya model portföyü yayınlamaktadır. Ayrıca bu aracı kurumlara ilişkin değerleri günlük olarak tek bir sayfada incelemek isterseniz Aracı Kurum Hisse Önerileri içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz. Söz konusu içeriğimizde onlarca aracı kuruma ilişkin hisse senetlerine verilen ortalama hedef fiyatları görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda güncel getiri potansiyellerini de düzenli olarak inceleyebilirsiniz. Getiri potansiyelleri o gün sonunda oluşan fiyatların neticesinde hesaplanmaktadır. Yani bu değerler sitemizde her gün güncel bir şekilde paylaşılmaktadır.

Sonuç olarak, aşağıda yer alan tablonun genişletilmiş haline ulaşmak için buraya tıklayınız. Hangi hisseyi hangi aracı kurumun ne zaman önerdiği bilgileri bu içerikte detaylı bir şekilde yer almaktadır. Ayrıca, sadece genel tabloyu incelemek isteyen ziyaretçilerimiz için de bu içerik oldukça faydalı olmuştur.

Not: Zaman zaman hisse senetleri sermaye artırımına gitmektedir. Bundan dolayı, hisse senetlerinin fiyatları kalıcı olarak değişmektedir. Bu değişimleri zaman zaman geç yansıtmak durumda kalıyoruz. Yani, hisse senetlerini detaylıca incelerken fiyatlarını başka bir kaynak sağlayıcıdan kontrol etmenizi öneriyoruz.

Hangi Aracı Kurumlar Yer Alıyor?

Aracı kurum hisse önerileri içeriğimizde yer alan kurumlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

Bu aracı kurumların raporlarını günlük olarak inceliyoruz. Değişiklikleri anında sitemizde paylaşıyoruz. Bazı noktalarda gecikmeler söz konusu olabiliyor. Bundan dolayı şimdiden özür dileriz.

Aracı Kurumlar Neden Hisse Senedi Önerilerini Ücretsiz Yapar?

Aracı kurumlar, yatırımcılara hisse senedi önerileri sunarak hizmetlerini genişletir ve müşteri portföylerini arttırır. Ancak, bu önerilerin ücretsiz sunulması birçok kişi için şaşırtıcıdır. Peki, aracı kurumlar neden ücretsiz hisse senedi önerileri sunarlar?

Aracı kurumlar, yatırımcıların finansal ürünleri ve yatırım araçlarını kullanarak kazanç elde etmelerini sağlayarak hizmetlerini tanıtır. Yani hisse senedi önerileri, aracı kurumların sunduğu hizmetlerin bir parçasıdır. Bu önerilerin ücretsiz sunulması aracı kurumun sunduğu hizmetleri potansiyel müşterilere tanıtmak için bir fırsattır.

hisse senedi hedef fiyatları 3

Üstelik aracı kurumlar, hisse senedi piyasasında uzman olduklarını göstermek için hisse senedi önerileri sunarlar. Dolayısıyla bu öneriler aracı kurumların finansal piyasalardaki uzmanlıklarını sergilemelerine olanak tanır. Ayrıca müşterilerin güvenlerini kazanmalarına yardımcı olur. Yani bir nevi gövde gösterisi yapmak için bir fırsat olarak da görüldüğü söylenebilir.

En Çok Okunanlar

  • Hisse Önerileri – Aracı Kurum Model Portföyleri

    Aracı kurumların önerdikleri hisse senetlerini tek bir sayfada birleştirdik. 20 aracı kurumun yayınladıkları raporlara istinaden önerilen hisse senetlerini sizler için tek bir sayfada haftalık olarak topluyoruz. Önce kurum kurum hangi hisseler önerilmiş onlara bakacağız, sonrasında ise bütün önerileri birleştirdiğimizde hangi hisse senedini kaç yatırım şirketi önermiş sorusuna yanıt arayacağız. 20 aracı kurumun önerdiği onlarca detayları…

    daha fazla oku..

  • Borsada En Değerli Şirketler

    Borsa İstanbul’da yer alan 400’ten fazla şirket arasında en değerli şirketler hangileridir? Bu içerikte piyasa değerine göre en büyük 100 şirket ve aynı zamanda halka açık payların piyasa değerine göre en büyük 100 şirketi güncel bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

    daha fazla oku..

  • Kredi Notu Nasıl Hesaplanır?

    Kredi notu, finansal hayatımızın önemli bir parçasıdır. Bu skor, kredi kullanma geçmişimizi ve ödeme alışkanlıklarımızı özetler. Ne kadar yüksek bir kredi notuna sahipseniz, o kadar avantajlı kredi koşullarından yararlanma şansınız olur ancak düşük bir kredi notu, yüksek faiz oranları ve kredi başvurularının reddedilme riski gibi zorluklarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu yazıda kredi notu nasıl hesaplanır…

    daha fazla oku..

  • Bist100 Hisselerinin Endeks Ağırlıkları

    Borsa İstanbul’da yer alan piyasa değeri ve işlem hacmi bakımından en büyük 100 şirketi temsil eden BİST100 endeksinde yer alan hisse senetlerinin endeksteki ağırlıkları ne kadar? Detaylı bilgiler yazımızda mevcuttur.

    daha fazla oku..

  • Tarihsel PD DD Değerine Göre Ucuz Şirketler

    Bu yazımızda Borsa İstanbul’da işlem gören hisse senetlerinin tarihsel PD DD ortalamalarını ve bugünkü değerlere göre konumunu sizlerle SÜREKLİ GÜNCEL bir şekilde paylaşıyoruz. PD DD ucuz hisseler listesini bu içerikten düzenli olarak takip edebilirsiniz.

    daha fazla oku..

10 thoughts on “Hisse Senedi Hedef Fiyatları Tablosu

  1. OKTAY ÜNAL

    HOCALRIM SİZLERE TEŞEKKÜR EDEREK BAŞLAMAK İSTİYORUM.
    BEN EMEKLİ EĞİTİMCİ OLARAK SİZLERİ BORSA VE YATIRIM SİTENİZDEN TAKİP EDİYORUM. ÖZELLİKLE ARACI KURUMLARIN ŞİRKETLERİN ORTALAMA FİAT GÖSTERGESİNDEN ÇOK FAYDALANDIM. 13.07.2023 ÇİZELGESİNDEN AZAMİ DERECEDE FAYDALANIM.
    SİZLERİ İZLEMEYİ SAĞLIĞIM ELVERDİĞİ SÜRECE TAKİP EDECEĞİM.
    HARCADIĞINIZ BEYİN VE ZAMAN EMEĞİNİZE SAYGILAR DUYUYORUM.
    SAĞLIKLI YAŞAMLAR DİLİYORUM

  2. metin özbaldöktü

    emekleriniz için teşekkür ederim
    suwen bölündü. info tarafınfan hedef fiyatı 23.25 olarak güncellendi

  3. . Ok teşekkür ediyorum, devamını bekliyorum…

  4. Emeğinize teşekkürler, devamını bekliyorum.

  5. çok teşekkürler

    inanılmaz bir emek ve analiz yeteneği, çok değerli
    bizlere hemde karşılıksız sunuluyor.
    , çok teşekkür ederiz,

  6. Çok defa faydalandım. Bana esin verdi. Emekleriniz için teşekkürler.

  7. teoman

    Merhaba,
    Aracı kurum model pörtföyleri ne sıklıkla güncelleniyor..

    • Merhaba, günlük güncelleniyor. En kötü ihtimalle iki günde bir. Zaten sürekli güncelleme yapmıyor aracı kurumları.

  8. Melih Vidinli

    Calismanizda ” ortalama getiri potansiyeli” yuzdedi ve fiyat hangi tarihe kadar ,hangi tarihde veya ne kadar surede gerceklesmesi dusunulmektedir.Cevaplayabilirmisiniz.

  9. metin özbaldöktü

    özverili çalışmanız için tşk ederim. keşke öneri/revizyon tarihinide bu listenin sağ sütununa ekleseniz. en yeni önerileri listeleyebilsek ne güzel olurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir