Halk Yatırım Hisse Önerileri

Halk Yatırım

Türkiye Halk Bankası’nın bağlı ortaklığı olan Halk Yatırım, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Ankara Başkent, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Denizli ve Samsun illerinde 10 şube, Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve Türkiye Emlak Katılım Bankası A.Ş. ile imzalanan emir iletim sözleşmeleri çerçevesinde 1.000’den fazla Halkbank şubesi ve etkin alternatif dağıtım kanallarıyla aracılık faaliyetlerini yürütmektedir.

Halk Yatırım

1997 senesinden beri aracılık faaliyetlerini sürdüren Halk Yatırım, Akıllı Öneri Sistemi (AÖS) ile birlikte araştırma faaliyetlerini yatırımcılarıyla paylaşmaktadır. Halk Yatırım hisse önerileri sekmesine ulaştığımızda karşımıza iki liste çıkmaktadır. Birincisi model portföy ve ikincisi ise araştırma kapsamındaki hisselerdir. Bu iki listeden model portföy olan listede genellikle 9 hisse önerilmektedir. Bu 9 hisse ve hedef fiyatları aynı zamanda araştırma kapsamındaki hisseler bölümünde de olduğu gibi bulunmaktadır. Araştırma kapsamındaki hisseler listesinde ise önerilen hisseler ve hedef fiyatları bulunmaktadır. Model portföydeki hisseler aynı zamanda IVF kodlu İstanbul Portföy Katılım Hisse Senedi Fonu’nda bulunan hisselerdir. Yani Halk Yatırım, IVF fonunda bulunacak olan hisse senetlerini model portföy adı altında paylaşmaktadır.

Araştırma kapsamındaki hisseler bölümündeki hisseler ve önerileri öneri tarihleri ile birlikte bulunmaktadır. Bu listeyi güncel incelemek için Halk Yatırım‘ın sitesine doğrudan ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan bu içerikte Halk Yatırım’ın araştırma kapsamındaki hisselerini tablo halinde düzenli olarak inceleyebilirsiniz. . borsaveyatirim.com olarak bütün aracı kurumlara ilişkin hisse senedi önerilerini ve hedef fiyatlarını haftalık olarak güncelliyoruz. Bundan dolayı bazı noktalarda bir ya da iki gün gecikme söz konusu olabilmektedir. Bundan dolayı sitemizi ziyaret edenlerden şimdiden özür dileriz.

Aracı Kurum Hisse Önerileri

Tıpkı Halk Yatırım hisse öneri listesi gibi birçok aracı kurum hisse öneri listesi paylaşmamaktadır. Hatta onlarca aracı kurum hisse senedi öneri listesi veya model portföyü yayınlamaktadır. Bu aracı kurumlara ilişkin değerleri haftalık olarak tek bir sayfada incelemek isterseniz Aracı Kurum Hisse Önerileri içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz. Söz konusu içeriğimizde onlarca aracı kuruma ilişkin hisse senetlerine verilen ortalama hedef fiyatları görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda güncel getiri potansiyellerini de düzenli olarak inceleyebilirsiniz. Getiri potansiyelleri o gün sonunda oluşan fiyatların neticesinde hesaplanmaktadır. Yani bu değerler sitemizde her gün güncel bir şekilde paylaşılmaktadır.

Halk Yatırım Hisse Önerileri

Aşağıdaki listede Halk Yatırım’ın hedef fiyat verdiği ve hedefine %5 veya daha fazla kalmış olan şirketleri görüyorsunuz. Tablo getiri potansiyeli sütununa göre büyükten küçüğe sıralanmıştır. İşte Halk Yatırım’ın hisse önerileri ve hedef fiyatları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir