İletişim

Twitter hesabımızı takip edebilir ve/veya YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Reklam ve işbirlikleri için e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

borsaveyatirim.com ile birlikte aşağıda belirtilen sosyal medya hesapları haricinde herhangi bir şekilde WhatsApp grubu, Telegram grubu, Facebook grubu vs. gibi oluşumlarımız bulunmamaktadır.

@menkulanalisti

Bireysel Yatırımcı

@tugaykaradag

Bireysel Yatırımcı


Son Yazılar

 • Borsada En Değerli Şirketler

  Borsada En Değerli Şirketler

  Borsa İstanbul’da yer alan 400’ten fazla şirket arasında en değerli şirketler hangileridir? Bu içerikte piyasa değerine göre en büyük 100 şirket ve aynı zamanda halka açık payların piyasa değerine göre en büyük 100 şirketi güncel bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

 • Hisse Önerileri – Aracı Kurum Model Portföyleri

  Hisse Önerileri – Aracı Kurum Model Portföyleri

  Aracı kurumların önerdikleri hisse senetlerini tek bir sayfada birleştirdik. 20 aracı kurumun yayınladıkları raporlara istinaden önerilen hisse senetlerini sizler için tek bir sayfada haftalık olarak topluyoruz. Önce kurum kurum hangi hisseler önerilmiş onlara bakacağız, sonrasında ise bütün önerileri birleştirdiğimizde hangi hisse senedini kaç yatırım şirketi önermiş sorusuna yanıt arayacağız. 20 aracı kurumun önerdiği onlarca detayları…

 • Bist100 Hisselerinin Endeks Ağırlıkları

  Bist100 Hisselerinin Endeks Ağırlıkları

  Borsa İstanbul’da yer alan piyasa değeri ve işlem hacmi bakımından en büyük 100 şirketi temsil eden BİST100 endeksinde yer alan hisse senetlerinin endeksteki ağırlıkları ne kadar? Detaylı bilgiler yazımızda mevcuttur.

 • Kredi Notu Nasıl Hesaplanır?

  Kredi Notu Nasıl Hesaplanır?

  Kredi notu, finansal hayatımızın önemli bir parçasıdır. Bu skor, kredi kullanma geçmişimizi ve ödeme alışkanlıklarımızı özetler. Ne kadar yüksek bir kredi notuna sahipseniz, o kadar avantajlı kredi koşullarından yararlanma şansınız olur ancak düşük bir kredi notu, yüksek faiz oranları ve kredi başvurularının reddedilme riski gibi zorluklarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu yazıda kredi notu nasıl hesaplanır…

 • Deniz Yatırım Hisse Önerileri

  Deniz Yatırım Hisse Önerileri

  Deniz yatırım hisse önerileri listesine göre hedef fiyatına ulaşmamış şirketleri bu içerikten güncel olarak takip edebilirsiniz.

 • En İyi Demir Çelik Sektörü Hisseleri

  En İyi Demir Çelik Sektörü Hisseleri

  Güncel olarak en iyi demir çelik sektörü hisseleri hangileridir? En çok kazandıran demir çelik hisseleri neler? Gelin demir çelik sektörüne bakış atalım.

 • A1 Capital Hisse Önerileri

  A1 Capital Hisse Önerileri

  A1 Capital hisse önerileri listesine göre hedef fiyatına ulaşmamış şirketleri bu içerikten güncel olarak takip edebilirsiniz.

 • Ziraat Yatırım Hisse Önerileri

  Ziraat Yatırım Hisse Önerileri

  Ziraat Yatırım hisse tavsiye listesini en düzenli veren aracı kurumlardan biridir. Bu içerikte Ziraat Yatırım’ın sitesinde düzenli olarak paylaştığı hisse öneri listesi ve hedef fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca hedef fiyat verilen hisselerin hedeflerine ulaşmaları için gereken yüzdelik getiri potansiyellerini de güncel olarak takip edebilirsiniz.

 • OYAK Yatırım Hisse Önerileri

  OYAK Yatırım Hisse Önerileri

  Aracı kurumlar içerisinde en düzenli ve en güncel bir şekilde hisse senedi öneri listesi raporları yayınlayan OYAK Yatırım’ın güncel listesinde hangi şirketler bulunuyor? Şirketlerin hedef fiyatları ve güncel getiri potansiyelleri ne kadar? Hepsine bu içeriği okuyarak yanıt bulabilirsiniz.