Şeker Yatırım Hisse Önerileri

Şeker Yatırım

24 Aralık 1996 tarihinde SPK ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak sermaye piyasası faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuş olan Şeker Yatırım, günümüzde birçok sermaye piyasası ürünlerini yatırımcılara sunmaktadır. İşlem aracılığı faaliyeti ve portföy aracılığı faaliyeti bunların en başında gelmektedir. Ayrıca bireysel portföy yöneticiliği ve yatırım danışmanlığı faaliyetlerinde de bulunarak yatırımcılara hizmet vermektedir. Bizim borsaveyatirim.com sitesi olarak en beğendiğimiz kısım hisse tavsiye listesini sürekli güncel tutmalarıdır. Şeker Yatırım hisse önerileri listesini düzenli bir şekilde güncelleyerek sitesinde paylaşmaktadır. Şeker Yatırım‘ın sitesinde yer alan bu tavsiye listesine ilişkin tablo sektör bazlı ayrılmıştır. Yani örnek olarak banka sektörüne ilişkin öneriler bir yerde, sanayi sektörüne ilişkin tavsiyeler başka bir yerdedir. Bundan dolayı hızlı bir şekilde en yüksek getiri potansiyeline sahip şirketleri sıralayamıyorsunuz. borsaveyatirim.com ailesi olarak biz bunları sizler için getiri potansiyellerine göre sıralayıp tablo haline getirdik.

Aracı Kurum Hisse Önerileri

Sadece Şeker Yatırım hisse öneri listesi paylaşmamaktadır. Birçok aracı kurum hisse öneri listesi veya model portföy adı altında liste veya tablo paylaşmaktadır. Bunların hepsini anlık olarak takip edebileceğiniz bir yazımız da mevcuttur. Aracı kurumların hisse önerileri tablolarını tek sayfada incelemek isterseniz Aracı Kurum Hisse Önerileri içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Söz konusu içeriğimizde onlarca aracı kuruma ilişkin hisse senetlerine verilen ortalama hedef fiyatları görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda güncel getiri potansiyellerini de düzenli olarak inceleyebilirsiniz. Getiri potansiyelleri o gün sonunda oluşan fiyatların neticesinde hesaplanmaktadır. Yani bu değerler sitemizde her gün güncel bir şekilde paylaşılmaktadır.

Aracı Kurum Hisse Önerileri içeriğimizde yer alan bilgiler belirli aralıklarla güncellenmektedir. Bu işlem aracı kurumların web sitelerini düzenli aralıklarla ziyaret edip elde edilen bilgiler neticesinde yapılmaktadır. Bundan dolayı bu içeriği diğer hiçbir web sitesinde bulamayacağınız gibi bazı web sitelerin onlarca yazıda sundukları bilgileri tek bir sayfada sunarak bireysel yatırımcılara önemli bir katkıda bulunmaktayız.

Şeker Yatırım Hisse Önerileri

Aşağıdaki tabloda Şeker Yatırım’ın tavsiye ettiği ve hedefine %5 veya daha fazla kalmış olan şirketleri görüyorsunuz. Tablo getiri potansiyeli sütununa göre büyükten küçüğe sıralanmıştır. İşte Şeker Yatırım’ın hisse önerileri ve hedef fiyatları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir