İnfo Yatırım Hisse Önerileri

İnfo Yatırım

1994 senesinden beri sermaye piyasalarında varlığını sürdürmektedir. Yatırımcılara sermaye piyasaları alım – satım hizmetiyle birlikte yatırım danışmanlığı ve portföy yönetimi hizmetlerini vermektedir. Tüm bunların yanı sıra internet sitesinde deneyimli araştırma ekibinin şirketler için hazırladığı raporları takipçileriyle paylaşmaktadırlar. Bütün yatırım şirketlerine ilişkin bu bilgileri tek bir yerde toplamak adına İnfo Yatırım hisse önerileri listesine de ayrıca web sitemizde yer verdik.

İnfo Yatırım bazı şirketlerin bireysel anlamda finansal rapor analizlerini detaylı bir şekilde yayınlamaktadır. Aynı zamanda hisse önerileri adı altında hazırladıkları dosyayı yaklaşık ayda bir güncelleyerek site ziyaretçileriyle paylaşmaktadır. Fakat bu liste biraz karmaşık görünmektedir. Hızlıca listeye bakıp işime döneyim diye düşünen yatırımcılar için pek efektif bir dosya olduğu söylenemez. Bundan dolayı sizler için bu listede yer alan şirketleri ve hedef fiyatlarını düzenli olarak tablo haline getirip güncelliyoruz. Aynı zamanda İnfo Yatırım listeyi ayda bir güncellediği için bir şirketin bugünkü değerinin hedef fiyata olan yüzdesel uzaklığı da güncelliğini kaybetmektedir. borsaveyatirim.com sitesi olarak biz sizler için her gün sonunda oluşan fiyatlara göre şirketlerin hisse fiyatlarını güncelliyoruz. Bu sayede önerilen hisse senetlerine ilişkin güncel getiri potansiyelini yüzdelik halde sitemizden inceleyebilirsiniz.

Ek olarak borsaveyatirim.com olarak bütün aracı kurumlara ilişkin hisse senedi önerilerini ve hedef fiyatlarını haftalık olarak güncelliyoruz. Bundan dolayı bazı noktalarda bir ya da iki gün gecikme söz konusu olabilmektedir. Bundan dolayı sitemizi ziyaret edenlerden şimdiden özür dileriz.

Aracı Kurum Hisse Önerileri

Sadece İnfo Yatırım hisse öneri listesi paylaşmamaktadır. Onlarca aracı kurum hisse senedi öneri listesi veya model portföyü yayınlamaktadır. Bu aracı kurumlara ilişkin değerleri haftalık olarak tek bir sayfada incelemek isterseniz Aracı Kurum Hisse Önerileri içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz. Söz konusu içeriğimizde onlarca aracı kuruma ilişkin hisse senetlerine verilen ortalama hedef fiyatları görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda güncel getiri potansiyellerini de düzenli olarak inceleyebilirsiniz. Getiri potansiyelleri o gün sonunda oluşan fiyatların neticesinde hesaplanmaktadır. Yani bu değerler sitemizde her gün güncel bir şekilde paylaşılmaktadır.

İnfo Yatırım Hisse Önerileri

Aşağıdaki tabloda İnfo Yatırım’ın hedef fiyat verdiği ve hedefine %5 veya daha fazla kalmış olan şirketleri görüyorsunuz. Tablo getiri potansiyeli sütununa göre büyükten küçüğe sıralanmıştır. İşte İnfo Yatırım’ın hisse önerileri ve hedef fiyatları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir