OYAK Yatırım Hisse Önerileri

OYAK Yatırım

Ordu Yardımlaşma Kurumu’nun iştiraki olarak 1982 yılında kurulmuştur. Türkiye sınırları içerisinde 11 şehirde 13 şube ile yüzbinlerce müşterilerine yatırım danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. OYAK Yatırım‘ın internet sitesini ziyaret ettiğimizde oldukça güncel konuların ele alındığı görülmektedir. Ordu’nun disiplini OYAK Yatırım’a da sirayet etmiş olacak ki sitedeki bütün paylaşımlar düzenli ve güncel tutulmaktadır. Bunlardan en dikkat çekeni tabi ki de araştırma raporlardır. OYAK Yatırım hisse önerileri listesini incelemek için araştırma raporlarına tıklamak yeterlidir. Bu sayfaya ulaştığımızda günlük olarak yayınlanan 5 farklı rapor bizi karşılamaktadır. Bunların konu başlıkları şu şekilde sıralanabilir:

  • Vadeli İşlemler Günlük Bülten
  • Günlük Bülten
  • Hazine’den Güne Bakış
  • Teknik Bülten
  • Değerleme Tablosu

Bizim en çok ilgimizi çeken ve bu yazının konusu olan içerik “değerleme tablosu” içeriğidir. Çoğu aracı kurumun aksine model portföy adı altında 10-12 hisse paylaşıp aylarca bu listeyi sabit tutmuyorlar. Her gün bu listeyi bıkmadan ve usanmadan güncelleyip önümüze ücretsiz bir şekilde sunuyorlar. Aynı zamanda potansiyel getiri yüzdelerini de her gün güncel tutuyorlar. Ayrıca, piyasa değeri, günlük ortalama işlem hacmi, net kar, F/K oranı ve FD/FAVÖK oranı gibi değerleri de güncel bir şekilde paylaşıyorlar. Bu anlamıyla en istikrarlı ve en disiplinli paylaşım yapan aracı kurumlardan birinin OYAK Yatırım olduğunu söyleyebiliriz.

Aracı Kurum Hisse Önerileri

Sadece OYAK Yatırım hisse öneri listesi paylaşmamaktadır. Onlarca aracı kurum hisse öneri listesi veya model portföy adı altında raporlar yayınlamaktadır. Bunların hepsini güncel olarak takip edebileceğiniz bir içeriğimiz de mevcuttur. Aracı kurumların hisse önerileri tablolarını tek sayfada incelemek isterseniz Aracı Kurum Hisse Önerileri içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz. Söz konusu içeriğimizde onlarca aracı kuruma ilişkin hisse senetlerine verilen ortalama hedef fiyatları görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda güncel getiri potansiyellerini de düzenli olarak inceleyebilirsiniz. Getiri potansiyelleri o gün sonunda oluşan fiyatların neticesinde hesaplanmaktadır. Yani bu değerler sitemizde her gün güncel bir şekilde paylaşılmaktadır.

Aracı Kurum Hisse Önerileri içeriğimizde yer alan bilgiler belirli aralıklarla güncellenmektedir. Bu işlem aracı kurumların web sitelerini düzenli aralıklarla ziyaret edip elde edilen bilgiler neticesinde yapılmaktadır. Bundan dolayı bu içeriği diğer hiçbir web sitesinde bulamayacağınız gibi bazı web sitelerin onlarca yazıda sundukları bilgileri tek bir sayfada sunarak bireysel yatırımcılara önemli bir katkıda bulunmaktayız.

OYAK Yatırım Hisse Önerileri

Aşağıdaki tabloda OYAK Yatırım’ın tavsiye ettiği ve hedefine %5 veya daha fazla kalmış olan şirketleri görüyorsunuz. Tablo getiri potansiyeli sütununa göre büyükten küçüğe sıralanmıştır. İşte OYAK Yatırım’ın hisse önerileri ve hedef fiyatları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir