BRSAN

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Son 1 Ayda En Çok İncelenen Hisse Senetleri 👁

ALFAS ALFAS BASGZ BASGZ SISE SISE THYAO THYAO
BIMAS BIMAS CEMTS CEMTS KRDMD KRDMD TUPRS TUPRS

Genel Bilgiler ℹ

Şirket Kodu BRSAN BRSAN
Şirket Adı Borusan Mannesmann
Sektörü Metal Ana
Son Kapanış 703.9 ₺
Piyasa Değeri 99777.8 Milyon ₺
İşlem Gördüğü Pazar Yıldız Pazar
Halka Açıklık Oranı 19.34 %
BİST 100 Endeks Ağırlığı0.87 %

Getiri💰

Yılbaşından İtibaren 737.5%
2022'den Beri 2507.1%
2021'den Beri 2432.1%
2020'den Beri 6047.8%
2017'den Beri 10950.5%
BİST100 rölatif (Son 1 Yıl) 458.32%
Dolar rölatif (Son 1 Yıl) 1363.41%

BRSAN Hissesini Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı KurumHedef FiyatGetiri Pot.Öneri/Revizyon Tarihi
Öneri Yok!--

Dip Zirve Analizi ✍

52 Haftalık Dip 45.2 ₺
Son Kapanış 703.9 ₺
52 Haftalık Zirve 919.6 ₺
Dip Değerine Uzaklık 1457.3 %
Zirve Değerine Ulaşması İçin Gereken Yükseliş 30.64 %

BRSAN Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  BRSAN hisse senedi (Borusan Mannesmann) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece BRSAN hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece BRSAN hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz BRSAN hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta BRSAN Hisse Senedi

BRSAN hisse senedi (Borusan Mannesmann), Metal Ana sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. BRSAN şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri 99777.8 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % 737.5 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana BRSAN hisse fiyatındaki değişim % 2507.1 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 2432.1 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde BRSAN hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz. BRSAN hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 6047.8 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. BRSAN hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 10950.5 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir