MARKA

hisse senedi bilgi kartı

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Son 1 Ayda En Çok İncelenen Hisse Senetleri 👁

ALFAS ALFAS BASGZ BASGZ SISE SISE THYAO THYAO
BIMAS BIMAS CEMTS CEMTS KRDMD KRDMD TUPRS TUPRS

Genel Bilgiler ℹ

Şirket Kodu MARKA MARKA
Şirket Adı Marka Yatırım Holding
Sektörü Holding ve Yatırım
Son Kapanış 37.96 ₺
Piyasa Değeri 796.78 Milyon ₺
İşlem Gördüğü Pazar Alt Pazar
Halka Açıklık Oranı 99.27 %

Getiri💰

Yılbaşından İtibaren 656.2%
2022'den Beri 801.7%
2021'den Beri 490.4%
2020'den Beri 3117.1%
2017'den Beri 4117.9%

MARKA Hissesini Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı KurumHedef FiyatGetiri Pot.Öneri/Revizyon Tarihi
Öneri Yok!--

Dip Zirve Analizi ✍

52 Haftalık Dip 2.92 ₺
Son Kapanış 37.96 ₺
52 Haftalık Zirve 44.58 ₺
Dip Değerine Uzaklık 1200 %
Zirve Değerine Ulaşması İçin Gereken Yükseliş 17.44 %

MARKA Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  MARKA hisse senedi (Marka Yatırım Holding) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece MARKA hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece MARKA hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz MARKA hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta MARKA Hisse Senedi

MARKA hisse senedi (Marka Yatırım Holding), Holding ve Yatırım sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. MARKA şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri 796.78 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % 656.2 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana MARKA hisse fiyatındaki değişim % 801.7 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 490.4 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde MARKA hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz. MARKA hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 3117.1 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. MARKA hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 4117.9 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir