KONTR

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Son 1 Ayda En Çok İncelenen Hisse Senetleri 👁

ALFAS ALFAS BASGZ BASGZ SISE SISE THYAO THYAO
BIMAS BIMAS CEMTS CEMTS KRDMD KRDMD TUPRS TUPRS

Genel Bilgiler ℹ

Şirket Kodu KONTR KONTR
Şirket Adı Kontrolmatik Teknoloji
Sektörü Elektrik
Son Kapanış 260 ₺
Piyasa Değeri 52000 Milyon ₺
İşlem Gördüğü Pazar Yıldız Pazar
Halka Açıklık Oranı 42.23 %
BİST 100 Endeks Ağırlığı0.99 %
BİST 50 Endeks Ağırlığı 1.2 %
BİST 30 Endeks Ağırlığı 1.4 %

Getiri💰

Yılbaşından İtibaren 64.4%
2022'den Beri 2009%
2021'den Beri 5709%
2020'den Beri 12233.9%
2017'den Beri 0%
BİST100 rölatif (Son 1 Yıl) -8.9%
Dolar rölatif (Son 1 Yıl) 48.57%

KONTR Hissesini Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı KurumHedef FiyatGetiri Pot.Öneri/Revizyon Tarihi
Deniz 390 ₺ 50% 2023-11-10
Ortalama390 ₺50%

Dip Zirve Analizi ✍

52 Haftalık Dip 103.9 ₺
Son Kapanış 260 ₺
52 Haftalık Zirve 351 ₺
Dip Değerine Uzaklık 150.24 %
Zirve Değerine Ulaşması İçin Gereken Yükseliş 35 %

KONTR Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  KONTR hisse senedi (Kontrolmatik Teknoloji) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece KONTR hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece KONTR hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz KONTR hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta KONTR Hisse Senedi

KONTR hisse senedi (Kontrolmatik Teknoloji), Elektrik sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. KONTR şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri 52000 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % 64.4 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana KONTR hisse fiyatındaki değişim % 2009 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 5709 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde KONTR hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz. KONTR hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 12233.9 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. KONTR hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 0 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir