MARKA

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Genel Bilgilerℹ

Şirket Kodu MARKA
Şirket Adı Marka Yatırım Holding
Sektörü Holding ve Yatırım
Son Kapanış 13.9 ₺
Piyasa Değeri 291.76 Milyon ₺
Bist100 Endeks Ağırlığı %
Bist50 Endeks Ağırlığı %
Bist30 Endeks Ağırlığı %

Getiri💰

Yılbaşından İtibaren 176.9%
2022'den Beri 230.2%
2021'den Beri 116.2%
2020'den Beri 1078%
2017'den Beri 1444.5%

Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı Kurum Hedef Fiyat Getiri Pot. Öneri/Revizyon Tarihi
Öneri Yok!--

En'ler🥇

En Değerli (Piyasa Değerine Göre) SASA
Son 1 Yılda Endekse Göre En Çok Kazandıran Bist100 Hissesi GESAN
Son 1 Yılda Endekse Göre En Çok Kaybettiren Bist100 Hissesi KZBGY
Bist100 Endeks Ağırlığı En Yüksek THYAO
Bist Temettü 25 End. Ağırlığı En Yüksek THYAO
Yılb. İtibaren En Çok Kazandıran (Yıldız Pazar) ASTOR
Yılb. İtibaren En Çok Kazandıran (Ana Pazar) ONCSM
Yılb. İtibaren En Çok Kazandıran (Alt Pazar) MARKA
Aracı Kurumların En Çok Önerdiği BIMAS
En Çok Getiri Potansiyeli Olan CEMTS

MARKA Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  MARKA hisse senedi ( Marka Yatırım Holding) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece  MARKA hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece  MARKA hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz  MARKA hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta  MARKA Hisse Senedi

MARKA hisse senedi ( Marka Yatırım Holding),  Holding ve Yatırım sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.  MARKA şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri  291.76 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % 176.9 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana  MARKA hisse fiyatındaki değişim % 230.2 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 116.2 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde  MARKA hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz.  MARKA hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 1078 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz.  MARKA hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 1444.5 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım