GUBRF

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Son 1 Ayda En Çok İncelenen Hisse Senetleri 👁

ALFAS ALFAS BASGZ BASGZ SISE SISE THYAO THYAO
BIMAS BIMAS CEMTS CEMTS KRDMD KRDMD TUPRS TUPRS

Genel Bilgiler ℹ

Şirket Kodu GUBRF GUBRF
Şirket Adı Gübre Fabrikaları
Sektörü Kimya, Petrol, Plastik
Son Kapanış 367.25 ₺
Piyasa Değeri 122662 Milyon ₺
İşlem Gördüğü Pazar Yıldız Pazar
Halka Açıklık Oranı 23.43 %
BİST 100 Endeks Ağırlığı1.32 %
BİST 50 Endeks Ağırlığı 1.59 %
BİST 30 Endeks Ağırlığı 1.84 %

Getiri💰

Yılbaşından İtibaren 39%
2022'den Beri 378%
2021'den Beri 326.9%
2020'den Beri 3963.9%
2017'den Beri 8287.6%
BİST100 rölatif (Son 1 Yıl) 5.98%
Dolar rölatif (Son 1 Yıl) 74.13%

GUBRF Hissesini Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı KurumHedef FiyatGetiri Pot.Öneri/Revizyon Tarihi
Öneri Yok!--

Dip Zirve Analizi ✍

52 Haftalık Dip 157.9 ₺
Son Kapanış 367.25 ₺
52 Haftalık Zirve 405 ₺
Dip Değerine Uzaklık 132.58 %
Zirve Değerine Ulaşması İçin Gereken Yükseliş 10.28 %

GUBRF Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  GUBRF hisse senedi (Gübre Fabrikaları) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece GUBRF hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece GUBRF hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz GUBRF hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta GUBRF Hisse Senedi

GUBRF hisse senedi (Gübre Fabrikaları), Kimya, Petrol, Plastik sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. GUBRF şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri 122662 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % 39 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana GUBRF hisse fiyatındaki değişim % 378 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 326.9 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde GUBRF hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz. GUBRF hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 3963.9 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. GUBRF hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 8287.6 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir