ECZYT

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Son 1 Ayda En Çok İncelenen Hisse Senetleri 👁

THYAO THYAO BIMAS BIMAS LIDFA LIDFA TOASO TOASO
PGSUS PGSUS TUPRS TUPRS TCELL TCELL YYLGD YYLGD

Genel Bilgiler ℹ

Şirket Kodu ECZYT ECZYT
Şirket Adı Eczacıbaşı Yatırım
Sektörü Holding ve Yatırım
Son Kapanış 270 ₺
Piyasa Değeri 28350 Milyon ₺
İşlem Gördüğü Pazar Yıldız Pazar
Halka Açıklık Oranı 18.35 %
BİST 100 Endeks Ağırlığı0.17 %

Getiri💰

Yılbaşından İtibaren 8.2%
2022'den Beri 450.9%
2021'den Beri 952%
2020'den Beri 2929%
2017'den Beri 4615.8%
BİST100 rölatif (Son 1 Yıl) -4.2%
Dolar rölatif (Son 1 Yıl) 126.51%

ECZYT Hissesini Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı KurumHedef FiyatGetiri Pot.Öneri/Revizyon Tarihi
Öneri Yok!--

Dip Zirve Analizi ✍

52 Haftalık Dip 113.5 ₺
Son Kapanış 270 ₺
52 Haftalık Zirve 349.25 ₺
Dip Değerine Uzaklık 137.89 %
Zirve Değerine Ulaşması İçin Gereken Yükseliş 29.35 %

ECZYT Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  ECZYT hisse senedi (Eczacıbaşı Yatırım) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece ECZYT hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece ECZYT hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz ECZYT hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta ECZYT Hisse Senedi

ECZYT hisse senedi (Eczacıbaşı Yatırım), Holding ve Yatırım sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. ECZYT şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri 28350 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % 8.2 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana ECZYT hisse fiyatındaki değişim % 450.9 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 952 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde ECZYT hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz. ECZYT hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 2929 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. ECZYT hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 4615.8 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir