GARFA

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Son 1 Ayda En Çok İncelenen Hisse Senetleri 👁

ALFAS ALFAS BASGZ BASGZ SISE SISE THYAO THYAO
BIMAS BIMAS CEMTS CEMTS KRDMD KRDMD TUPRS TUPRS

Genel Bilgiler ℹ

Şirket Kodu GARFA GARFA
Şirket Adı Garanti BBVA Faktoring
Sektörü Fin. Kir. Faktöring
Son Kapanış 71.9 ₺
Piyasa Değeri 5716.05 Milyon ₺
İşlem Gördüğü Pazar Ana Pazar
Halka Açıklık Oranı 8.37 %

GARFA Hissesini Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı KurumHedef FiyatGetiri Pot.Öneri/Revizyon Tarihi
Öneri Yok!--

Dip Zirve Analizi ✍

52 Haftalık Dip 18 ₺
Son Kapanış 71.9 ₺
52 Haftalık Zirve 96.6 ₺
Dip Değerine Uzaklık 299.44 %
Zirve Değerine Ulaşması İçin Gereken Yükseliş 34.35 %

GARFA Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  GARFA hisse senedi (Garanti BBVA Faktoring) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece GARFA hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece GARFA hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz GARFA hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta GARFA Hisse Senedi

GARFA hisse senedi (Garanti BBVA Faktoring), Fin. Kir. Faktöring sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. GARFA şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri 5716.05 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % 168.1 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana GARFA hisse fiyatındaki değişim % 424.8 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 546 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde GARFA hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz. GARFA hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 1758 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. GARFA hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 3340.4 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir