DOCO

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Son 1 Ayda En Çok İncelenen Hisse Senetleri 👁

ALFAS ALFAS BASGZ BASGZ SISE SISE THYAO THYAO
BIMAS BIMAS CEMTS CEMTS KRDMD KRDMD TUPRS TUPRS

Genel Bilgiler ℹ

Şirket Kodu DOCO DOCO
Şirket Adı DO & CO Aktiengesellschaft
Sektörü Ulaştırma
Son Kapanış 4010 ₺
Piyasa Değeri 1594.65 Milyon ₺
İşlem Gördüğü Pazar Ana Pazar
Halka Açıklık Oranı 89.40 %

Getiri💰

Yılbaşından İtibaren 128.9%
2022'den Beri 280.8%
2021'den Beri 541.7%
2020'den Beri 616.8%
2017'den Beri 1706.6%

DOCO Hissesini Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı KurumHedef FiyatGetiri Pot.Öneri/Revizyon Tarihi
Öneri Yok!--

Dip Zirve Analizi ✍

52 Haftalık Dip 1585.4 ₺
Son Kapanış 4010 ₺
52 Haftalık Zirve 4400 ₺
Dip Değerine Uzaklık 152.93 %
Zirve Değerine Ulaşması İçin Gereken Yükseliş 9.73 %

DOCO Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  DOCO hisse senedi (DO & CO Aktiengesellschaft) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece DOCO hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece DOCO hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz DOCO hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta DOCO Hisse Senedi

DOCO hisse senedi (DO & CO Aktiengesellschaft), Ulaştırma sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. DOCO şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri 1594.65 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % 128.9 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana DOCO hisse fiyatındaki değişim % 280.8 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 541.7 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde DOCO hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz. DOCO hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 616.8 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. DOCO hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 1706.6 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir