BURCE

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Son 1 Ayda En Çok İncelenen Hisse Senetleri 👁

ALFAS ALFAS BASGZ BASGZ SISE SISE THYAO THYAO
BIMAS BIMAS CEMTS CEMTS KRDMD KRDMD TUPRS TUPRS

Genel Bilgiler ℹ

Şirket Kodu BURCE BURCE
Şirket Adı Burçelik
Sektörü Metal Ana
Son Kapanış 164.4 ₺
Piyasa Değeri 1384.91 Milyon ₺
İşlem Gördüğü Pazar Ana Pazar
Halka Açıklık Oranı 52.68 %

Getiri💰

Yılbaşından İtibaren 215.9%
2022'den Beri 443%
2021'den Beri 682.2%
2020'den Beri 2730.1%
2017'den Beri 4793.6%

BURCE Hissesini Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı KurumHedef FiyatGetiri Pot.Öneri/Revizyon Tarihi
Öneri Yok!--

Dip Zirve Analizi ✍

52 Haftalık Dip 38.28 ₺
Son Kapanış 164.4 ₺
52 Haftalık Zirve 229.9 ₺
Dip Değerine Uzaklık 329.47 %
Zirve Değerine Ulaşması İçin Gereken Yükseliş 39.84 %

BURCE Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  BURCE hisse senedi (Burçelik) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece BURCE hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece BURCE hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz BURCE hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta BURCE Hisse Senedi

BURCE hisse senedi (Burçelik), Metal Ana sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. BURCE şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri 1384.91 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % 215.9 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana BURCE hisse fiyatındaki değişim % 443 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 682.2 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde BURCE hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz. BURCE hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 2730.1 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. BURCE hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 4793.6 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir