BASGZ

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Genel Bilgilerℹ

Şirket Kodu BASGZ
Şirket Adı Başkent Doğalgaz
Sektörü GYO
Son Kapanış 12.18 ₺
Piyasa Değeri 8526 Milyon ₺
Bist100 Endeks Ağırlığı % 0.1
Bist50 Endeks Ağırlığı %
Bist30 Endeks Ağırlığı %

Getiri💰

Yılbaşından İtibaren -37.6%
2022'den Beri 21.6%
2021'den Beri 37.8%
2020'den Beri 37.8%
2017'den Beri 37.8%
BİST100 rölatif (Son 1 Yıl)-52.58%
Dolar rölatif (Son 1 Yıl)-9.78%

Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı Kurum Hedef Fiyat Getiri Pot. Öneri/Revizyon Tarihi
Oyak 29.98 ₺ 146.14% 2022-06-06
Ortalama29.98 ₺146.14%

En'ler🥇

En Değerli (Piyasa Değerine Göre) SASA
Son 1 Yılda Endekse Göre En Çok Kazandıran Bist100 Hissesi GESAN
Son 1 Yılda Endekse Göre En Çok Kaybettiren Bist100 Hissesi KZBGY
Bist100 Endeks Ağırlığı En Yüksek THYAO
Bist Temettü 25 End. Ağırlığı En Yüksek THYAO
Yılb. İtibaren En Çok Kazandıran (Yıldız Pazar) ASTOR
Yılb. İtibaren En Çok Kazandıran (Ana Pazar) ONCSM
Yılb. İtibaren En Çok Kazandıran (Alt Pazar) MARKA
Aracı Kurumların En Çok Önerdiği BIMAS
En Çok Getiri Potansiyeli Olan CEMTS

BASGZ Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  BASGZ hisse senedi ( Başkent Doğalgaz) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece  BASGZ hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece  BASGZ hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz  BASGZ hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta  BASGZ Hisse Senedi

BASGZ hisse senedi ( Başkent Doğalgaz),  GYO sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.  BASGZ şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri  8526 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % -37.6 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana  BASGZ hisse fiyatındaki değişim % 21.6 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 37.8 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde  BASGZ hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz.  BASGZ hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 37.8 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz.  BASGZ hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 37.8 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tasarım