POLTK

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Son 1 Ayda En Çok İncelenen Hisse Senetleri 👁

THYAO THYAO BIMAS BIMAS LIDFA LIDFA TOASO TOASO
PGSUS PGSUS TUPRS TUPRS TCELL TCELL YYLGD YYLGD

Genel Bilgiler ℹ

Şirket Kodu POLTK POLTK
Şirket Adı Politeknik Metal
Sektörü Kimya, Petrol, Plastik
Son Kapanış 18227.5 ₺
Piyasa Değeri 68353.1 Milyon ₺
İşlem Gördüğü Pazar Yıldız Pazar
Halka Açıklık Oranı 19.68 %

Getiri💰

Yılbaşından İtibaren 18.7%
2022'den Beri 3180%
2021'den Beri 4399.1%
2020'den Beri 24029.1%
2017'den Beri 109146%

POLTK Hissesini Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı KurumHedef FiyatGetiri Pot.Öneri/Revizyon Tarihi
Öneri Yok!--

Dip Zirve Analizi ✍

52 Haftalık Dip 2271.7 ₺
Son Kapanış 18227.5 ₺
52 Haftalık Zirve 27750 ₺
Dip Değerine Uzaklık 702.37 %
Zirve Değerine Ulaşması İçin Gereken Yükseliş 52.24 %

POLTK Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  POLTK hisse senedi (Politeknik Metal) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece POLTK hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece POLTK hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz POLTK hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta POLTK Hisse Senedi

POLTK hisse senedi (Politeknik Metal), Kimya, Petrol, Plastik sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. POLTK şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri 68353.1 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % 18.7 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana POLTK hisse fiyatındaki değişim % 3180 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 4399.1 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde POLTK hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz. POLTK hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 24029.1 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. POLTK hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 109146 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


One thought on “POLTK

  1. ferit gürgüz

    çslışmslsrınız beğeniyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir