KNFRT

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Son 1 Ayda En Çok İncelenen Hisse Senetleri 👁

ALFAS ALFAS BASGZ BASGZ SISE SISE THYAO THYAO
BIMAS BIMAS CEMTS CEMTS KRDMD KRDMD TUPRS TUPRS

Genel Bilgiler ℹ

Şirket Kodu KNFRT KNFRT
Şirket Adı Konfrut Gıda
Sektörü Gıda, İçecek
Son Kapanış 12.33 ₺
Piyasa Değeri 3255.12 Milyon ₺
İşlem Gördüğü Pazar Ana Pazar
Halka Açıklık Oranı 22.37 %

Getiri💰

Yılbaşından İtibaren 34.8%
2022'den Beri 438.6%
2021'den Beri 483.2%
2020'den Beri 1158.6%
2017'den Beri 3878.8%

KNFRT Hissesini Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı KurumHedef FiyatGetiri Pot.Öneri/Revizyon Tarihi
Öneri Yok!--

Dip Zirve Analizi ✍

52 Haftalık Dip 5.42 ₺
Son Kapanış 12.33 ₺
52 Haftalık Zirve 13.08 ₺
Dip Değerine Uzaklık 127.49 %
Zirve Değerine Ulaşması İçin Gereken Yükseliş 6.08 %

KNFRT Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  KNFRT hisse senedi (Konfrut Gıda) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece KNFRT hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece KNFRT hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz KNFRT hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta KNFRT Hisse Senedi

KNFRT hisse senedi (Konfrut Gıda), Gıda, İçecek sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. KNFRT şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri 3255.12 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % 34.8 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana KNFRT hisse fiyatındaki değişim % 438.6 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 483.2 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde KNFRT hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz. KNFRT hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 1158.6 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. KNFRT hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 3878.8 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir