KAREL

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Son 1 Ayda En Çok İncelenen Hisse Senetleri 👁

ALFAS ALFAS BASGZ BASGZ SISE SISE THYAO THYAO
BIMAS BIMAS CEMTS CEMTS KRDMD KRDMD TUPRS TUPRS

Genel Bilgiler ℹ

Şirket Kodu KAREL KAREL
Şirket Adı Karel Elektronik
Sektörü Teknoloji
Son Kapanış 25.24 ₺
Piyasa Değeri 10170.3 Milyon ₺
İşlem Gördüğü Pazar Yıldız Pazar
Halka Açıklık Oranı 32.93 %

Getiri💰

Yılbaşından İtibaren 1.4%
2022'den Beri 320.1%
2021'den Beri 640.4%
2020'den Beri 1074.4%
2017'den Beri 8917.4%

KAREL Hissesini Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı KurumHedef FiyatGetiri Pot.Öneri/Revizyon Tarihi
Deniz 37.2 ₺ 47.39% 2023-08-17
Ortalama37.2 ₺47.39%

Dip Zirve Analizi ✍

52 Haftalık Dip 12.76 ₺
Son Kapanış 25.24 ₺
52 Haftalık Zirve 34.5 ₺
Dip Değerine Uzaklık 97.81 %
Zirve Değerine Ulaşması İçin Gereken Yükseliş 36.69 %

KAREL Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  KAREL hisse senedi (Karel Elektronik) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece KAREL hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece KAREL hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz KAREL hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta KAREL Hisse Senedi

KAREL hisse senedi (Karel Elektronik), Teknoloji sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. KAREL şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri 10170.3 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % 1.4 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana KAREL hisse fiyatındaki değişim % 320.1 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 640.4 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde KAREL hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz. KAREL hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 1074.4 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. KAREL hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 8917.4 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir