NUHCM

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Son 1 Ayda En Çok İncelenen Hisse Senetleri 👁

THYAO THYAO BIMAS BIMAS LIDFA LIDFA TOASO TOASO
PGSUS PGSUS TUPRS TUPRS TCELL TCELL YYLGD YYLGD

Genel Bilgiler ℹ

Şirket Kodu NUHCM NUHCM
Şirket Adı Nuh Çimento
Sektörü Çimento
Son Kapanış 281.5 ₺
Piyasa Değeri 42285.1 Milyon ₺
İşlem Gördüğü Pazar Yıldız Pazar
Halka Açıklık Oranı 17.36 %

Getiri💰

Yılbaşından İtibaren -7.3%
2022'den Beri 509%
2021'den Beri 544.2%
2020'den Beri 2786.9%
2017'den Beri 4420.1%

NUHCM Hissesini Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı KurumHedef FiyatGetiri Pot.Öneri/Revizyon Tarihi
Öneri Yok!--

Dip Zirve Analizi ✍

52 Haftalık Dip 106 ₺
Son Kapanış 281.5 ₺
52 Haftalık Zirve 428 ₺
Dip Değerine Uzaklık 165.57 %
Zirve Değerine Ulaşması İçin Gereken Yükseliş 52.04 %

NUHCM Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  NUHCM hisse senedi (Nuh Çimento) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece NUHCM hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece NUHCM hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz NUHCM hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta NUHCM Hisse Senedi

NUHCM hisse senedi (Nuh Çimento), Çimento sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. NUHCM şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri 42285.1 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % -7.3 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana NUHCM hisse fiyatındaki değişim % 509 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 544.2 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde NUHCM hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz. NUHCM hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 2786.9 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. NUHCM hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 4420.1 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir