BVSAN

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Son 1 Ayda En Çok İncelenen Hisse Senetleri 👁

ALFAS ALFAS BASGZ BASGZ SISE SISE THYAO THYAO
BIMAS BIMAS CEMTS CEMTS KRDMD KRDMD TUPRS TUPRS

Genel Bilgiler ℹ

Şirket Kodu BVSAN BVSAN
Şirket Adı Bülbüloğlu Vinç
Sektörü Metal Eşya, Makine
Son Kapanış 107.1 ₺
Piyasa Değeri 4026.96 Milyon ₺
İşlem Gördüğü Pazar Yıldız Pazar
Halka Açıklık Oranı 30.58 %

BVSAN Hissesini Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı KurumHedef FiyatGetiri Pot.Öneri/Revizyon Tarihi
Öneri Yok!--

Dip Zirve Analizi ✍

52 Haftalık Dip 34.1 ₺
Son Kapanış 107.1 ₺
52 Haftalık Zirve 132.5 ₺
Dip Değerine Uzaklık 214.08 %
Zirve Değerine Ulaşması İçin Gereken Yükseliş 23.72 %

BVSAN Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  BVSAN hisse senedi (Bülbüloğlu Vinç) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece BVSAN hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece BVSAN hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz BVSAN hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta BVSAN Hisse Senedi

BVSAN hisse senedi (Bülbüloğlu Vinç), Metal Eşya, Makine sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. BVSAN şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri 4026.96 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % 214.1 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana BVSAN hisse fiyatındaki değişim % 0 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 0 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde BVSAN hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz. BVSAN hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 0 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. BVSAN hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 0 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


One thought on “BVSAN

  1. Ahmet Mumcu

    Bu sektörde işi alırken değil, teslim ederken atacağınız imza önemli. BVS 24 milyonluk kontrat imzalamış, KONECRANES, ZPMC, HUNDAİ gibi devlerin arasından fiyat kırıp işi alırsınız. Önemli olan o işin altından kalkabilecek sermaye yapınız güçlümü. Ben sanmıyorum, hele üretim maliyetleri kur farkının altında kalırken ve 10-12 milyon € kendi semayesinden harcaması gerekirken bu işi bitirebilirmi, ben sanmıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir