ADEL

hisse senedi bilgi kartı

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Son 1 Ayda En Çok İncelenen Hisse Senetleri 👁

THYAO THYAO BIMAS BIMAS LIDFA LIDFA TOASO TOASO
PGSUS PGSUS TUPRS TUPRS TCELL TCELL YYLGD YYLGD

Genel Bilgiler ℹ

Şirket Kodu ADEL ADEL
Şirket Adı Adel Kalemcilik
Sektörü Orman, Kağıt, Basım
Son Kapanış 720.5 ₺
Piyasa Değeri 17021.8 Milyon ₺
İşlem Gördüğü Pazar Yıldız Pazar
Halka Açıklık Oranı 27.61 %

Getiri💰

Yılbaşından İtibaren 114.8%
2022'den Beri 2128.1%
2021'den Beri 2103.6%
2020'den Beri 4802.7%
2017'den Beri 5605%

ADEL Hissesini Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı KurumHedef FiyatGetiri Pot.Öneri/Revizyon Tarihi
Öneri Yok!--

Dip Zirve Analizi ✍

52 Haftalık Dip 99.1 ₺
Son Kapanış 720.5 ₺
52 Haftalık Zirve 827.5 ₺
Dip Değerine Uzaklık 627.04 %
Zirve Değerine Ulaşması İçin Gereken Yükseliş 14.85 %

ADEL Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  ADEL hisse senedi (Adel Kalemcilik) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece ADEL hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece ADEL hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz ADEL hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta ADEL Hisse Senedi

ADEL hisse senedi (Adel Kalemcilik), Orman, Kağıt, Basım sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. ADEL şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri 17021.8 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % 114.8 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana ADEL hisse fiyatındaki değişim % 2128.1 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 2103.6 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde ADEL hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz. ADEL hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 4802.7 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. ADEL hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 5605 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir