SELGD

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Son 1 Ayda En Çok İncelenen Hisse Senetleri 👁

THYAO THYAO BIMAS BIMAS LIDFA LIDFA TOASO TOASO
PGSUS PGSUS TUPRS TUPRS TCELL TCELL YYLGD YYLGD

Genel Bilgiler ℹ

Şirket Kodu SELGD SELGD
Şirket Adı Selçuk Gıda
Sektörü Gıda, İçecek
Son Kapanış 46.92 ₺
Piyasa Değeri 1032.24 Milyon ₺
İşlem Gördüğü Pazar Ana Pazar
Halka Açıklık Oranı 98.66 %

Getiri💰

Yılbaşından İtibaren 118.2%
2022'den Beri 1022.3%
2021'den Beri 843.9%
2020'den Beri 4243.8%
2017'den Beri 9098.6%

SELGD Hissesini Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı KurumHedef FiyatGetiri Pot.Öneri/Revizyon Tarihi
Öneri Yok!--

Dip Zirve Analizi ✍

52 Haftalık Dip 4.94 ₺
Son Kapanış 46.92 ₺
52 Haftalık Zirve 68.2 ₺
Dip Değerine Uzaklık 849.8 %
Zirve Değerine Ulaşması İçin Gereken Yükseliş 45.35 %

SELGD Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  SELGD hisse senedi (Selçuk Gıda) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece SELGD hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece SELGD hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz SELGD hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta SELGD Hisse Senedi

SELGD hisse senedi (Selçuk Gıda), Gıda, İçecek sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. SELGD şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri 1032.24 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % 118.2 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana SELGD hisse fiyatındaki değişim % 1022.3 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 843.9 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde SELGD hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz. SELGD hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 4243.8 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. SELGD hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 9098.6 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir