QNBFL

Başka şirketleri incelemek için listeden hisse seçiniz!🔎

Son 1 Ayda En Çok İncelenen Hisse Senetleri 👁

THYAO THYAO BIMAS BIMAS LIDFA LIDFA TOASO TOASO
PGSUS PGSUS TUPRS TUPRS TCELL TCELL YYLGD YYLGD

Genel Bilgiler ℹ

Şirket Kodu QNBFL QNBFL
Şirket Adı QNB Finans Fin. Kir.
Sektörü Fin. Kir. Faktöring
Son Kapanış 136 ₺
Piyasa Değeri 136000 Milyon ₺
İşlem Gördüğü Pazar Piyasa Öncesi İşlem Platformu
Halka Açıklık Oranı 0.60 %

Getiri💰

Yılbaşından İtibaren 31.9%
2022'den Beri 1338.5%
2021'den Beri 843.7%
2020'den Beri 815.9%
2017'den Beri 28121.6%

QNBFL Hissesini Öneren Kurumlar🎯

Öneren Aracı KurumHedef FiyatGetiri Pot.Öneri/Revizyon Tarihi
Öneri Yok!--

Dip Zirve Analizi ✍

52 Haftalık Dip 8.77 ₺
Son Kapanış 136 ₺
52 Haftalık Zirve 189.2 ₺
Dip Değerine Uzaklık 1450.74 %
Zirve Değerine Ulaşması İçin Gereken Yükseliş 39.12 %

QNBFL Hisse Senedi Özet Bilgiler

Borsa İstanbul’da işlem gören yüzlerce hisse senedi bulunmaktadır. Bu hisse senetlerinin fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bundan dolayı, yatırım yaparken satın aldığınız şirketlerin güncel bilgilerini kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu içerikte sizlere gün sonundan oluşan fiyatlar neticesinde  QNBFL hisse senedi (QNB Finans Fin. Kir.) ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Bu bilgiler sadece QNBFL hisse senedi için değil, Borsa İstanbul’da işlem gören hemen hemen tüm hisse senetleri için mevcuttur. Bu sayfada sadece QNBFL hisse senedi ile ilgili bilgileri görüntülemektesiniz. Fakat bir yatırımcı olarak birden çok şirkete yatırım yapıyor olabilirsiniz. Hatta ve hatta, onlarca şirkete birden yatırım yapıyor olabilirsiniz, ki bu daha sağlıklı bir strateji olarak kabul görmektedir.

Yatırım yaptığınız diğer şirketlere ilişkin bilgileri de bu sayfanın en üst kısmında yer alan “Hisse Seçiniz” bölümünden, belirlediğiniz hisse senedini seçerek “Git!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede efektif bir şekilde Borsa İstanbul’da yer alan tüm hisse senetleri için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz. Gelin isterseniz QNBFL hisse senedi ile ilgili bilgileri özetleyelim.

Bir Bakışta QNBFL Hisse Senedi

QNBFL hisse senedi (QNB Finans Fin. Kir.), Fin. Kir. Faktöring sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. QNBFL şirketinin son kapanışta kaydedilen toplam piyasa değeri 136000 milyon Türk Lirası’dır. Şirketin hisse senedinin fiyatındaki değişim yılbaşından itibaren % 31.9 olmuştur. 2022 yılbaşından bu yana QNBFL hisse fiyatındaki değişim % 1338.5 olmuştur. Şirketin hisse senetleri 2021 yılbaşından beri % 843.7 değişim göstermiştir.

Ayrıca, COVID-19 pandemisindeki düşüşü ve sonrasındaki ralliyi de içine kapsayan dönemde QNBFL hissesinin ne kadar değiştiğine de bakabiliriz. QNBFL hissesinin 2020 yılbaşından itibaren bugüne kadarki değişimi % 815.9 olarak elde edilmiştir.

Daha eskilere gidecek olursak başka bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. QNBFL hissesi 2017 yılından itibaren yatırımcısına % 28121.6 kazandırmıştır. Hisse senetlerinin çeşitli dönemlerden şimdiye kadar kazandırdıklarını tek bir tabloda incelemek için “Hisselerin Tarihsel Getirileri” içeriğine göz atmanızı öneririz. Ayrıca, Borsa İstanbul’daki şirketler arasında piyasa değeri bakımından en büyük şirketleri ya da piyasa değeri bakımından en düşük şirketleri incelemek için ise “Borsada En Değerli Şirketler” içeriğimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Hisse senetlerinin özet bilgilerinin ve bazı istatistiklerinin yer aldığı bu sayfa ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. “Hakkımızda” kısmındaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere geri bildirimlerinizi gönderebilir ve web sitemize katkıda bulabilirsiniz. Yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

Popüler İçerikler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir