Haftalık Hisse Senedi Değişimleri (17-21 Ocak 2022)

17-21 Ocak 2022 tarihleri arasında hisse senetlerine ait haftalık değişimler aşağıdaki tabloda verilmiştir. Bu hafta getiri konusunda dikkat çeken hisselerden ilki Holdingler sektöründe faaliyet gösteren Euro Yatırım (EUHOL) hissesi olmuştur. Haftayı yaklaşık %44,4 gibi yüksek bir getiri ile kapatan EUHOL hissesini %39,4’lik getirisiyle Ortaköy Çay Sanayi (ORCAY) takip etmiştir. ORCAY hissesinin ardından haftayı en yüksek getiriyle kapatan 3. şirket ise Elektrik sektöründe faaliyet gösteren San-El Muhendislik (SANEL) olmuştur. 17-21 Ocak 2022 tarihleri arasında SANEL‘in getiri oranı %38,2 olarak gerçekleşmiştir. Kristal Kola (KRSTL), E-Data Teknoloji (EDATA), Tetamat Gıda (TETMT), Karsu Tekstil (KRTEK) ve Say Yenilenebilir Enerji (SAYAS) şirketleri de %20 ve üzeri getiri sağlayan şirketler arasında yer alarak 17-21 Ocak 2022 tarihleri arasında dikkatleri üzerine çekmişlerdir.

Haftayı %40,6 değer kaybıyla kapatan ve GYO kategorisinde faaliyet yürüten Akfen GYO (AKFGY) hisse senedi hisse senetleri arasından en kötü performansı göstermiştir. Medya sektöründe bulunan Doğan Burda (DOBUR) %26,4 değer kaybıyla haftanın en kötü 2. performansını gerçekleştirmiştir. Seramik sektöründe bulunan Kütahya Porselen (KUTPO) ise %26,4’lik değer kaybıyla en çok kayıp gösteren 3 şirket arasına girmiştir. Bütün hisse senetlerinin haftalık değişimlerini gösteren tablo aşağıda verilmiştir.

“Search” kısmına incelemek istediğiniz şirketi yazıp sonucu görebilirsiniz. Ayrıca sütunlardaki aşağı/yukarı oklara tıklayarak istediğiniz sütunda istediğiniz sıralamayı yapabilirsiniz.

20220121_Haftalik_Hisse_Getirileri

Generated by wpDataTables


Kaynak 1: www.isyatirim.com.tr

Kaynak 2: www.strateji.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir